آخر الأخبار

Võit ruletis

Progressiivne strateegia

See on kõige kuulsam ruletistrateegia. Esmalt esitan põhivormi, seejärel “edasijõudnud”, veelgi turvalisema, kuid aeglasema. Kuid kui saate aru, kuidas see töötab, siis teate, et 20 minutit rohkem, et teenida täiendav 50 eurot, on vaeva väärt, kui vastutasuks vähendate võimalust kaotada https://rootcasino-ee.com/ summa peaaegu nullini. Täiesti eks? Me mõtleme pikas perspektiivis … 50 eurot täna, 50 homme ja statistiliselt “õnnelike” ja vähemate päevade vahel tehakse lõpuks 500+ eurot kuus liiga palju probleeme (KUI hoiate külma mõistust ja järgite ALATI reegleid: 10 tuhat eurot lisatasu aastas teeb teid haigeks?).

Progressiivne strateegia lühidalt.

  • Panustage 1 märgile punasele;
  • Kui kaotasite, panustage 2 märki punasele;
  • Kui kaotasite uuesti, panustage 4 märki punasele;
  • Kui kaotasite, panustage 8 märki punasele;
  • Kui kaotasite, panustage 16 žetooni punasele;
  • Püha jumal, sul on 1: 2 võimalus võita – kui mitu korda võid sa kaotada järjest? Olete võitnud ja teeninud 1 margi kiibi!

Progressiivse strateegia selgitus.

Ruletis saate panustada mitte ainult numbritele endile, vaid ka punase ja musta värvi peale. Teil on üks võimalus 37-st, et Zero tuleb välja, millel puudub värv, ülejäänud 36-s on need poolpunased ja poolmustad.

Mis on tõenäosus, et punane ei tule ühel rullil välja? 50%. Kahe stardi jaoks? 1/2 1/2 või 25% puhul. Kolme stardi jaoks? 25% 1/2, 12,5% puhul. Nelja stardi jaoks? 6,25%. Viie järjestikuse stardi jaoks? Ainult 3,125% jne … jne …

Kui esimesel mängul panustate 1 euro (summa, mida soovitan mängida), siis neljandal järjestikusel mustal panustate 8 eurot (kogu panus: 8 + 4 + 2 + 1 = 15 eurot). Viiendal katsel arvestage, et viis korda musta värvi võimalus on veidi üle 3%, panustate 16 eurot ja pagan, peaksite ka nüüd võitma. Võiduga toote koju oma 16 eurot pluss 16 eurot auhinda: puhasvõit 1 euro. Tavaliselt võidate iga 2-3 panuse järel, regulaarselt viie või kuue löömine on statistiliselt keerulisem. Panuste tegemine võtab vaid mõne sekundi: 30 minuti jooksul olete 30–50 euro suuruse netomarginaali maha pannud, kui panustate selle strateegiaga ja kui teil pole statistiliselt ebaõnnestunud, kuid see on haruldane: suured numbrid on teie poolel!

Strateegia variant: pidurdage mängu halva õnne nühkimisega!

See on variant, mida soovitan kõigile: teenite küll aeglasemalt, kuid ei paanitse, et peate panustama korraga 16 või 32 eurot (see juhtus minuga ja isegi kui mul on lõpuks alati võidu varu EI pole kunagi naljakas, kui minusuguse jaoks, kes mõtleb sõnadega “panen kontole 50 eurot ja lõpetan”, on vaja “selliseid arvusid kaalul näha”. Millest variant koosneb? Panustage žetoon mustale ja punasele koos. Kui sama värv on ilmunud kolm või neli järjestikust korda, panusta teise värvi peale! Ülejäänud tehnika jääb samaks, välja arvatud see, et kasutatakse hilinenud algust. Sain aru? Nii et viienda panuse, isegi 16 euro (ok, need on naeruväärsed näitajad, aga ma olen ettevaatlik tüüp) jõudmiseks kuluks tegelikult NINE sama värvi väljalaset järjest. Ma mõtlen, tulge kutid, see on 0,195% tõenäosus … rohkem kui talutav! Ja palju parem kui 3%.

نبذة عن الكاتب

مقالات ذات صله